marónowe próby pisania

bo pisać każdy może…

sens i tabliczka z trasą tramwaju

with one comment

na pewnym zdjęciu, które ktoś zrobił mi moim własnym telefonem, dostrzegłem, że przybywa mi siwych włosów. Mam kuzyna, który w wieku 30 lat był już totalnie siwy – czy mnie czeka to samo? Zobaczymy za rok! Właściwie wcale mnie to nie przeraża, uzmysławia tylko jedną rzecz – czas leci. I nie ma w tym właściwie niczego złego, ruch czasu generuje zmiany, które nas kształtują i sprawiają, że jesteśmy właśnie tacy, a nie inni. A jaki jestem dziś? Zdecydowanie ‚zastanawiający się’ – co oznacza, że doszukuję we wszystkim sensu. Czy jest sens w robieniu eskaem.pl? Czy ją zmieniać, dbać o nią bardziej,..  Czy sens ma pozostawanie w pracy po godzinach, byleby tylko być na bieżąco, nie generować zaległości? Czasem marzy mi się żywot Ala Bundy, praca w ściśle określonych godzinach, potem powrót do domu, obiad, jedna ręka w gaciach, w drugiej browar i beznamiętne oglądanie tv – to wszystko, życie tak proste, że aż głupie. Ktoś tam w niebie chyba jednak wyposażył mnie w system anty-alo-bandowy i za każdą taką myślą mój umysł bije sam siebie po swoich szarych komórkach. Aktualnie umysł za bardzo skupił się na Bat For Lashes i odmówił współpracy. Chyba nie napiszę już niczego mądrego.

eskaem.pl za miesiąc i kilka dni będzie miała 3 lata. Kurde, kocham tę stronę.

a z nowości gdańskich, w tramwajach pojawiły się tabliczki z rozpisaną trasą danej linii. Niby nic, niby powinno to być normą, jednak dotychczas normą nie było. Oczywiście mógłbym się czepiać tych tablic, ale chwilowo cieszy mnie już sama ich obecność. Jak mi nie wiele do szczęścia potrzeba, eh!

Reklamy

Written by recektoretworza

Styczeń 4, 2011 @ 9:03 pm

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. dawano, dawno temu takie tablice były w tramwajach. czyli jakieś 10 lat wstecz, kiedy przyjechałam do gda na studia i tak już zostałam. posiadałam nawet w swojej kolekcji ze dwie takie, kilka znaków drogowych i drzwi ze śmietnika oraz deskę w biało czerwone pasy zagradzającą przejście.
    i jeszcze jedno. przybywa siwych włosów, ale chyba chęci na różne takie akcje ubywa…

    elder

    Styczeń 30, 2011 at 1:31 pm


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: