marónowe próby pisania

bo pisać każdy może…

pogoda typu arms and sleepers

2 Komentarze

na świecie jest tyle pięknych rzeczy, tyle wspaniałej muzyki i obrazów. Niesamowite żyć ze świadomością, że w każdej chwili coś może nas zachwycić. Szczególnie dobrze dojść do takiego stwierdzenia po ciężkim dniu w pracy, gdy wiem,  że ostatni z otrzymanych maili nie wróży niczego dobrego.
Wracam do domu, w korytarzu zastaję psi bałagan, rzucam serię przekleństw, wyprowadzam psiego łobuza i idę spać. Przebudzenie w okolicach 23, kawa, wino.. i ciekawy klip znaleziony na fb. Podążam tropem Angus & Julias Stone i trafiam na wersję jeszcze bardziej magiczną owego klipu. Staje się on regularnym przerywnikiem w słuchaniu Arms and Sleepers. Robię plakat. Pierwotny pomysł okazuje się totalnie do bani. Jest dobrze po północy. Zabieram psa, aparat i statyw – wychodzę z domu. Za oknem na nowo rozpoczyna się zima.  Śnieg, wiatr, mróz – pogoda dokładnie taka jakiej potrzebuję do stworzenia plakatu. Zapominam tylko o jednej rzeczy, koncert będzie w maju – czy wtedy ktoś będzie jeszcze choćby wspominać śnieg, czy zimowy plakat wówczas nie będzie dziwić?

Chciałem napisać o tym, że jesteśmy narodem szaro-czarnym. Może innym razem.
Chyba znowu odnajduję przyjemność w pisaniu.

Reklamy

Written by recektoretworza

Luty 12, 2011 @ 3:31 am

Napisane w ot życie

Komentarze 2

Subscribe to comments with RSS.

 1. plakat świetny..tylko faktycznie w maju wszyscy już mogą żyć słońcem…a teraz tego plakatu nie da się jakoś wykożystać?

  beti

  Luty 13, 2011 at 10:31 pm

  • jest zamysł, by plakat zmieniał się z porą roku. widok ten sam, ten sam punkt ustawienia aparatu… tylko pora roku inna na zdjęciu 😉 i tak też będzie się plakat zmieniał, a co 😉

   nieszukany

   Luty 13, 2011 at 11:03 pm


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: